AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Penny Dreadful (TV Series 2014– ) Empty Penny Dreadful (TV Series 2014– )

Sun Jan 04, 2015 11:17 am
Penny Dreadful (TV Series 2014– ) Penny_dreadful_eva_poster

Ugl, odgledao sam ovu seriju u 3-4 dana. Mislim ima 10 epizoda ili nešto takvo, ali traju po sat vremena. Pa sad, mhmhm. Kao neki horor, jel.
Radnja se zbiva u Londonu, oko Vanese Ajvs, Mr. Čandlera, Sir Malkoma, I Dr. Frankenštajna. I još par drugih likova kao što su npr. plavuša i doktora whoa prva sezona, novog doktor, ofc, ne oni stari (rose) ona umre, dorian grey valjda se tako zove, on je ko neki tamo seksualni manijak (zajebavam, dobar je dobar). Ah itd.
Sir Malkom traži svoju kćer koju su oteli neka tamo čudovišta od sotone napravljeni, odnosno on im je gospodar, barem kolko ja znam. Peni je opsjednuta, trebala bi biti majka svog zla. Ima eto tih scena čudnih, deranja, duhova koju vode ljubav s curama. Vukodlaci, vampiri, frankenštajnovo čudovište. Ali oke je serija, ima seksa, iako mi se nije svidjelo scena sa dvojicom muškaraca (nisam homofob, ali ono) nemreš naći seriju bez gejeva više...
Liki
Liki
Senior Boarder
Senior Boarder
Broj postova : 76
Reputation : 0
Pridružen : 2015-01-08

Penny Dreadful (TV Series 2014– ) Empty Re: Penny Dreadful (TV Series 2014– )

Sun Jan 25, 2015 2:18 pm
^znači homofob si Razz

Juče sam odgledao sve što je izašlo, svidelo mi se u suštini.
Nije previše strašna, samo neke scene mogu da vas štrecnu (mučki na prepad), zato je ja posmatram više kao msiteriju. PD nije za svakog, delom zbog svog sporog tempa, zahteva strpljenje.
Što se tiče ses scena, mislim da su neke bile suvišne, ali to sam samo ja. Očekujem da ćemo u drugoj sezoni otkriti više o ostalim "bitnijim" likovima, imao sam utisak da su previše pažnje posvetili manje bitnim stvarima. Gluma je dobra, Eva Green je bila fantastična.



Opening kul
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Penny Dreadful (TV Series 2014– ) Empty Re: Penny Dreadful (TV Series 2014– )

Sun Jan 25, 2015 3:06 pm
Ujebao sam par riječi vidim sada sam ponovno pročitao, ali mi se neda ispravljati.
Ja sam jednom imao gej frenda.
Umrit ću do 2. sezone :$$$$$
Ali nadam se more nude eva green scenama ^^
Liki
Liki
Senior Boarder
Senior Boarder
Broj postova : 76
Reputation : 0
Pridružen : 2015-01-08

Penny Dreadful (TV Series 2014– ) Empty Re: Penny Dreadful (TV Series 2014– )

Sun Jan 25, 2015 4:23 pm
IMAO, znači više nemaš, ccc, homofobu ahahahaha

Čitao sam nešto o drugoj sezoni, rečeno je da se pripremimo na više krvi, pošto je nekima serija bila mlaka po tom pitanju, jelte.
Nadam se da neće biti takvih scena previše, ali ono, uvek možeš da pogledaš neki film u kom ona glumi. Tipa Womb, tamo glumi sa Mattom Smithom (11. Doktor). Razz
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Penny Dreadful (TV Series 2014– ) Empty Re: Penny Dreadful (TV Series 2014– )

Sun Jan 25, 2015 8:46 pm
googlo womb, i onako sad si razmišljam.
wat the akšual fuk.
nešto poremećeno čini se.
ali pogledati ću, jer volim tako poremećene stvari.
Sponsored content

Penny Dreadful (TV Series 2014– ) Empty Re: Penny Dreadful (TV Series 2014– )

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu