AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

+14
Shogun
Japi
chibi
JezFrizuraMan
Prince Vegeta
SuperSaiyanVegeta
AlanViBritannia
~Death Ripper~
Lelou1524
Sasuke Uchiha
nyan-cat
audiosl4ve
Gamaran
sajber
18 posters
Go down
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 10 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Nov 21, 2013 11:49 pm
Spoiler:
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 10 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Nov 22, 2013 1:05 pm
Prince Vegeta (citat):
Spoiler:
kao sto sam vec rekao, manga je zadnjih 200 chaptera treš kakvog nema
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 10 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Nov 22, 2013 7:42 pm
Govorite što god hoćete, ali Orochimaru je najjebeniji villian u Narutu.Za sve ostale zlikovce se ispostavilo da su zapravo dobri, pa čak i za Paina koji je jeben kao Ororchimaru, ali to što je dobar ga kvari.Meni se Kabuto uopče ne sviđa, s njime su pobjegli od priče (kao da se moglo pobjeć od priče...), da je postao Jinchuuruki neki novi, ajde, ali jebeni zmaj, odkud sad jebeni zmaj u jebenom Narutu?!?!?
Slažem se s time što je sajber rekao, sad samo izmišljaju OP villiane i likovi dobivaju OP moći.Sranje.

Moram priznat da mi je možda čak prvi Naruto draži od ovog Shippudena jer je tad sve imalo smisla, ne bih čak ni rekao da je do borbe s Painom bilo super jer se i tad razgranala priča.Sad odkad ne pratim ni mangu ni anime jedno 2 mjeseca već, ništa ni ne razumijem i sve je postalo sranje.Jedno veliko retardirano sranje.Razočarao sam se jako...
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 10 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Nov 22, 2013 8:15 pm
Nitko o Orochimaruu nije ništa ni spominjo, a s druge strane Kabuto je jako dobro osmišljen lik. I zašto bi bilo bolje da je postao Jinchuuriki? Kao da ih nema već dosta. To bi bio najgluplji mogući ishod. Isto kao i sa Super Saiyanima (trebo je bit samo jedan, a najednom svaki drugi lik može bit Super Saiyan), prvo je bio Naruto i onda je došao Gaara, pa još njih 7. I to je lijepo sve objašnjeno i ukomponiranu u priču. A da je Kabuto postao još jedan Jinchuuriki to ne bi imalo nikakvog smisla.

I šta je čudno da je zmaj (makar još moram doć do tog dijela)? Zašto ne bi bio? Ako ima zmija, puževa, žaba velikih ko kuća, životinja koje imaju više repova nego što inače imaju i hobotnica-bik, zašto ne bi bio i zmaj? A s druge strane u puno azijskih mitova su zmije i zmajevi slični (npr. Orochi). I većina azijskih zmajeva ima dugo tijelo s malim ručicama (neki i bez).

Samo polako, nije nitko rekao da cijeli Naruto ne valja, samo Sasuke.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 10 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Nov 22, 2013 8:57 pm
Pa očito se nitko nije sjetio koliko je Ororchimaru dobar lik kad ga niste spomenuli.I znalo se u prvom Narutu da Naruto nije jedini Jinchuuruki, kad je Itachi došao sa Kisameom u Konohu, objasnio je da on želi ubit takve kao što je Naruto, samo što mi nismo znali tko su oni zapravo.I da, ne bi imalo smisla da je postao Jinchuuruki, ali bi mi opet i to bilo bolje nego da je postao jebeni zmaj, i sve te likove koje si nabrojao su zapravo Jinchuuruki pa mi zato nema smisla da je on zapravo zmaj, ali veći apsurd mi je taj da je Super Sennin, postoje samo 3 Sennina(Orochimaru, Jiraiya i Tsunade) i kako to da je on postao neki nenadjebivi Sennin.Da je dobio Sage Art moći kao Naruto, pa ajde, ali da ispada da je jači od sva 3 Sennina zajedno je glupost.Ali moram priznat da me Kabuto oduvijek nervirao pa malo i zbog toga ne volim što je odjednom neki badass postao.

I nisam rekao da cijeli Naruto ne valja, samo ovaj zadnji dio koji je od masovne akcije pretvoren u predvidljivu dosadu.Dosadno mi je i gledat i čitat jer znam da će se opet neko sranje dogodit.To sam predviđao već od Edo Tensei likova, koji su mi jedini dobri od svega toga novog, ali i oni su OP.
Shippuden prihvačam do bitke protiv Paina i možda malo Kage Summit jer su se tamo dogodile neke stvari koje su me zanimale kroz cijeli anime/mangu.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 10 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Nov 22, 2013 10:13 pm
Nismo spominjali sad sve likove posebno, samo sam spomenuo da je Sasuke loše napravljen lik (barem meni). I zato nije Orochimaru posebno spominjan, a on je klasični zli megaloman koji mora imat sve znanje ovog svijeta pa onda može u miru umrijet. Tu nije mogao previše fulati u izradi lika, i šo se mene tiče Orochimaru je dobro osmišljen i izveden lik.

I opet zmajevi. Zmajevi i zmije očito imaju neko blisko mjesto u azijskim mitovima i zato je zmaj. Ako može bit hobotnica-bik (što stvarno nema smisla) može bit i zmaj i amen. I opet se vraćamo na Kabuta. Ako se tebi ne sviđa, dobro, ali meni je jedan od najbolje smišljenih likova. Cijelo vrijeme nešto muti u drugom planu i na kraju bane na velika vrata u prvi plan. A sage mode opet možemo povuć paralelu sa SSJ. I skroz je logično da Kabuto postane Sennin i da može koristit Sage Mode jer je on puno godina sa Orochimaruom vršio razne biološke pokuse i sigurno je pročiato hrpetinu i hrpetinu knjiga i na temelju toga stekao jako veliko znanje o ljudskom tijelu i čakri.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 10 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Nov 22, 2013 10:48 pm
To sa zmijama i zmajevima je vjerojatno bazirano na korejskom mitu o Inoogi pitonima koji mogu postati zmajevi ako postanu dovoljno moćni ili tako nešto.
Mene ne smeta toliko hobotnica-bik (pročitao sam da je to bazirano na nekom japanskom čudovištu koje je isto pola bik pola hobotnica) koliko dupin-konj. Nije mogao biti samo konj ili samo dupin, ne. Kishi je morao staviti dupin-konja.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 10 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Nov 24, 2013 2:22 pm
chibi23 (citat):Nismo spominjali sad sve likove posebno, samo sam spomenuo da je Sasuke loše napravljen lik (barem meni). I zato nije Orochimaru posebno spominjan, a on je klasični zli megaloman koji mora imat sve znanje ovog svijeta pa onda može u miru umrijet. Tu nije mogao previše fulati u izradi lika, i šo se mene tiče Orochimaru je dobro osmišljen i izveden lik.

I opet zmajevi. Zmajevi i zmije očito imaju neko blisko mjesto u azijskim mitovima i zato je zmaj. Ako može bit hobotnica-bik (što stvarno nema smisla) može bit i zmaj i amen. I opet se vraćamo na Kabuta. Ako se tebi ne sviđa, dobro, ali meni je jedan od najbolje smišljenih likova. Cijelo vrijeme nešto muti u drugom planu i na kraju bane na velika vrata u prvi plan. A sage mode opet možemo povuć paralelu sa SSJ. I skroz je logično da Kabuto postane Sennin i da može koristit Sage Mode jer je on puno godina sa Orochimaruom vršio razne biološke pokuse i sigurno je pročiato hrpetinu i hrpetinu knjiga i na temelju toga stekao jako veliko znanje o ljudskom tijelu i čakri.
Ororchimaru je onaj evil mastermind i zato mi se najviše sviđa.Želi svijet pun očaja i patnje, podsjeća me na Jokera.On je jednostavno sve što villian mora biti i zato je najbolji.
I oko Orochimarua se vrte evil likovi koji nikada nisu bili previše zanimljivi sve do sad kao npr. Kabuto i zato mi se Kabuto ne sviđa, da je imao neku priču, da je imao plan za ubit Orochimarua još kad je Sasuke bio Orochimaruov učenik, bilo bi logičnije da je sad postao nekakav Sennin, ovako se stvorio od niodkud.

Logično je da je Kabuto imao neko znanje o Senninima i da poznaje Sage Art, ali da postane jači od 3 Legendary Sennina zajedno u par chaptera je bezveze.Orochimaru je usavršavao Sennin moći tijekom cijeloga života, a ovaj odjednom jebe svima mater.Mislim, ideja nije loša, ali sve se prebrzo dogodilo, nedostaje onaj dio slagalice (barem meni) i zato mi je ovaj novi Kabuto bezveze.Ali to je moje mišljenje.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 10 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Dec 01, 2013 3:54 pm
Nakon pročitanog Naruta što je do sad izašao mogu reći da manga nije uopće toliko loša koliko ljudi govore da je. Istina, u zadnjih 100-ak (možda malo manje) poglavlja je malo previše paženj posvećeno moćima sharingana i nepotrebnom kompliciranju nekih jutsua (i nepotrebnom objašnjavanju istih preko pola poglavlja). Ali što se tiče cjelokupne mange nije uopće loša. Priča je lijepo ukomponirana i zaokružena, likovi su dobro napravljeni (osim Sasukea i možda još nekih, al kad je Sasuke rekao da i on hoće postat Hokage pao mi je mrak na oči). Jedino bi možda moglo s malo manje flashbackova. I sviđa mi se način na koji su prikazane masovne borbe, tipa sad ova zadnja i napad Paina na Konohu.

P.S.: Šta je sad pri kraju sa svim likovima da hoće postat Hokage? To je skroz nepotrebno bilo i nema smisla. I svi hoće mir i na kraju nitko nije uopće zao. To je toliko isfurano da je prestalo bit in još '95. Ali ako uzmemo u obzir da je to borbena shounen manga koja je namijenjena djeci od 13-18 godina i da "mora" imat određene klišeje, teme, obrate i slično može proći.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 10 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Dec 01, 2013 7:04 pm
To upravo i govorim, svi zli likovi uopče nisu zli i to me jako nervira.Sa Sasukeom se očekivalo da će tako bit, ali s drugima bome ne.I ne znam je li Kishimoto na LSD-u kad odjednom svi žele biti Hokage.Pa do polovice Shippudena su svi htijeli izbjeći to da postanu Hokage (Osim Naruta).
Možda su svi ljubomorni na Naruta ili Kishimoto ima ozbiljnih problema s drogom.

Najbolje bi bilo da Naruto završi jednom masovnom eksplozijom i svi odu u raj i pokažu se Eric Cartman i Isus iz South Parka i Eric kaže da je on sve to izmislio.Ali kako stvari stoje, imat ćemo jedan dug, naporan i pomalo besmislen kraj.Ali tko zna, možda bude nešto dobro.
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 10 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Dec 01, 2013 7:11 pm
Zadnja epizoda je lijepo ispala. Ovolko se nisam uzivio u epizodu jos od Invasion of Pain arca.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 10 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Dec 01, 2013 7:46 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
Na kraju će Sakura postati Hokage i Kishija će istjerati iz Japana s vilama i bakljama.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 10 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Dec 01, 2013 11:24 pm
E da, zaboravio sam ovo. Po meni propust. Znači na kraju Invasion of Pain arc-a Nagato je oživio sve koje je ubio, a nije oživio Jiraiyju koji mu je bio mentor (a i tijelo mu je bilo netaknuto na dnu jezera il šta je već ono bilo). Shvaćam zašto sad Obito nije oživio Jiraiyu (radi nastavka priče i da još malo potraje manga), ali zašto ga Nagato nije oživio nije mi jasno. Jedini logički zaključak je da je Kishimoto zaboravio na Jiraiyju onda kad je Nagato oživio sve ostale i kad je shvatio što je napravio bilo je prekasno. A sad kad je Obito imao priliku oživjet Jiraiyu, jebiga nije to mogao napravit jer ako sad ubije Madaru ne ostaje mu previše priče, a teško će još odugovlačit mangu puno.
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 10 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Dec 01, 2013 11:52 pm
Navodno je bilo preduboko za Nagata da ga ozivi.. nesto takvo.
Barem sam tako cuo.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 10 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Mon Dec 02, 2013 12:05 am
A za Obita nije bilo? Čekam neko bolje objašnjenje.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 10 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Mon Dec 02, 2013 2:40 am
Koliko sam ja shvatio oživljeni su na istom mjestu gdje su umrli pa bi se ionako opet utopio. Još jedno objašnjenje je da je umro prije dosta vremena pa mu je duša već prešla (mislim da je ovo i rečeno u mangi, ali onda nema smisla kako su mislili oživjeti Madaru). I gdje kaže da je Obito išao oživjeti Jiraiyu? Ako sam ja dobro shvatio najnoviji chapter, Obito je išao oživjeti ljude koje je pobio, ali ga je Zetsu onda zgrabio.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 10 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Mon Dec 02, 2013 4:47 pm
Ma kolko je vremena prošlo? Prošlo je par dana otkad ga Pain ubio i kad je napo Konohu. A nije Obito pričo kog je htio oživjet, nego je pričo o Jiraiyji kad je pripremo jutsu (ne piše kog je htio oživjet al je pričo o Jiraiyji i bile su slike Jiraiyje). A to što je on na dnu jezera je nebitno (to je manga, da su ga oživjeli isplivo bi na površinu). Ne možeš tražit neku preveliku logiku i smisao u takvoj mangi.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 10 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Tue Dec 03, 2013 4:31 pm
Možda će im Jiraiya bit šećer na kraju, kao ono, Naruto neće moći protiv Jiraiye i to.
Ali bolje da ga nisu oživili jer bi bilo prenatrpano i još više kompliciranije i mislim da Jiraiya ne bi zaslužio dovoljno pozornosti jer je sve usmjereno prema Obitu i Madari, a Jiraiya je lik koji zaslužuje pozornost.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 10 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Tue Dec 03, 2013 8:54 pm
Pa normalno da je bolje da Jiraiya nije sad oživljen iz više razloga. Prvo, da su oživjeli Jiraiyu, Madaru bi riješili u dva-tri poglavlja i manga bi bila više-manje gotova (osim možda da još netko ubije Kabuta). I drugo, vidi se da je manga u serijalizaciji malo više nego što je potrebno i priča je malo natezana pred kraj (sa novim sharingan jutsuima i dugim objašnjenjima nekih stvari) i oživljavanje Jiraiye bi značilo skori kraj serijalizacije, a samim time i kraj prihoda za Jump (ipak im ostaje One Piece kao naprodavanije manga ikad, Bleach, Fairy Tail...), a pogotovo Kishimota. A možda do kraja i ožive Jiraiyju, ipak su Kakashija oživjeli.
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 10 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Dec 06, 2013 12:52 pm
Spoiler:
Ovim putem molim Kishimota da ne usere mangu i da Madara pobijedi male placljivce. Razz
Strummer
Strummer
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 175
Reputation : 4
Pridružen : 2013-12-06

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 10 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sat Dec 07, 2013 12:42 pm
Zeznuše ga s ovim Edo Tensei glupostima. I kakva je poenta bila Sarutobijevo žrtvovanje da zajebe Orochimariu ruke kad će ih ovaj vratit jednostavnim jutsuem. I WTF, moj all time favourit villain sad pomaže Konohi i bori se protiv Madare?!
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 10 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Dec 08, 2013 10:55 pm
SuperSaiyanVegeta (citat):
Ovim putem molim Kishimota da ne usere mangu i da Madara pobijedi male placljivce. Razz
Ha ha ha. Nema teorije. To je klasični borbeni shounen u kojem će dobro pobijedit.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 10 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Dec 22, 2013 2:29 pm
Pogledao sam 11 epizoda koje sam sakupio. Sječam se onog objašnjenja o Izanamiju. Zar nije Mangekyo Sharingan bio rijetkost, imalo ga je tek njih par. Madara, Itachi i još pokoji. A u onom flashbacku vidimo da je svaki mulac imao mangekyo sharingan. I nije mi jasno, potroše li se oči nakon Izanagija ili ne. Jer vidim više puta su ga koristili.

Imam još mnogo nejasnoča, ali nemerem se sjetiti xD
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 10 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Dec 22, 2013 3:34 pm
xD
Svatko tko ima mangekyo trebao bi biti u mogucnosti izvesti dva izanagija ili izanamija, i to mu naravno oduzme vid. Nemam pojma, mind fuck xD
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 10 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Dec 22, 2013 3:41 pm
A što ako imaš Eternal Mangekyo? Mislim da onda nije ograničeno...
Sponsored content

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 10 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu