AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down

Tko će pobjediti?

1 - 33%
1 - 33%
1 - 33%
 
Ukupno glasova: 3
 
Poll closed
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Naruto Arena Empty Naruto Arena

Tue May 08, 2012 6:34 am
Pišete mišljenja zašto bi netko pobjedio, molim ne samo ime... Anketa će biti aktivna 2 dana i onda idemo dalje Smile.
Jiraijya VS Killer Bee (hmm, ovo je prva borba Very Happy)
Molim vas ljudi proturječite mi.
Eh da i lokacija: Mjesto gdje se Killer Bee borio sa Sasuke-om.
Jiraijya će imati problema sa ovako brzim protivnikom, koji je orijentiran je bliske borbe, a uz to je dovoljno brz da i sharingan ima problema da ga prati. Vjerujem da ovo nije fer, jer je KB brži, ali šta bi bilo da Jiraijya uđe u Sage Mode. Onda bi Jiraijya postao jači, brži sve. Kako će to uspijet? Koliko znam Jiraijya je u sposobnosti prizvati par velikih žaba, koje bi zaustavile Killer Bee-a da napadne Jiraiyu, dok ulazi u Sage mode.
Jiraijya ima napade popu Hiding in a Toad Technique i Wilds Lions Mane koji mu mogu pomoći oko zaštite,a uz to ima i rasengan koji može iskoristiti za napad. Jiraiyinov ninjustu je u superiorni prema Killer Beeu, kao što smo i sami vidjeli, Killer Bee baš i nema neki Ninjutsu.
Mislim da bi Jiraijya pobjedio u sage mode-u, ali da bi bilo teško Jirayi pobjediti velikog konja ili šta već Killer Bee ima u sebi. Ugl. 8 tail best. Uđe li Killer bee u full biyuu, može da odalami Jirayu jedanput i gotova borba. Jiraiya bi se mogao obraniti sa onim velikim žabam koje sam spomeno da ih je prizvao, a i ima više tehnika rasengana, poput Massive Rasengan ili je to be Ultimate Rasengan, anyway isto je to (kaj ne?)
Da ugl Killer Bee pobjeđuje zbog full biyuu forma. Otvorite spoiler nije ništa strašno --'.
Spoiler:
Da ok ovo je moje mišljenje, dajte svoja, želim borbu! Very Happy
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto Arena Empty Re: Naruto Arena

Thu May 10, 2012 1:59 pm
Stvarno je teško odlučit. Ne pratim mangu pa neznam jel tamo bilo žešće akcije, ali u Animeu nismo vidjeli Bee-ov pravi potencijal. Da se nastavila borba između Bee-a i Sasukea, mislim da bi Bee dobio. Sad da se vratim na temu. Mislim da bi Bee dobio jer gledam po sljedećoj logici: Pain je jači od Jairaye, a Sasuke je vjerovatno jači od Paina. Ma što vjerovatno, sigurno. Sasuke u to vrijeme dok je Jairaya bio živ, Sasuke je bio jači od Naruta koji je razvalio Paina. Osim toga, zar nije Orochi bio naj jači od 3 sanina? Sasuke ga je lagano dobio, a kažem, imam dojam da je Bee jači.

Svaka čast onome tko išta skuži od ovoga što sam napisao lol!
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Naruto Arena Empty Re: Naruto Arena

Thu May 10, 2012 2:15 pm
Orochi bi trebao biti drugi najjači o.O. Anyway... Sve u svemu ''sanini'' su precjenjeni. Tamo tsunade izgubi protiv kabuta u prvom djelu... I was like WTF.
Onda sam razvio teoriju da zbog velikih grudi gubi stalno. ahahahaha Možda da su manje, da svaka ne teži po 20 kg bi čak i uspjela pobijediti nekog.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto Arena Empty Re: Naruto Arena

Thu May 10, 2012 4:05 pm
Mislim da je Jiraiya jači, ali moguće je da se Bee pretvori u Eight Tails i onda da Jiraiya zagine...
@Sajber
Orochimaru je u vrijeme dok se borio protiv Sasukea imo umrijet od bolesti i moro je uzet Sasukeovo tijelo, ista stvar kao i kod borbe s Itachiem(samo je Itachi Sasukeu i pustio), da je Orochi bio zdraviji teško bi Sasuke pobjedio, ali Sasuke ima nadmoć nad Genjutsuom zbog Sharingana, ali u Ninjutsu-u, Orochi pobjeđuje.
I Sasuke nije bio jači od Paina, ako je Pain najjači Akatsuki member s Itachiem,a Itachi mu je pustio, mislim da bi ga Pain smlavio bez da Sasuke ima Mangekyou.
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Naruto Arena Empty Re: Naruto Arena

Thu May 10, 2012 4:30 pm
Reći ću Jiraiya jer me Bee živcira užasno xD... al mislim da bi Bee pobjedio jer ipak lik ima potpunu kontrolu nad Hachibiem dok Jiraiya nije ni sage mode u potpunosti razvio. Al ero-sennin je favorit Very Happy
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto Arena Empty Re: Naruto Arena

Thu May 10, 2012 6:06 pm
Nebi Pain pobjedio Sasukea. Painova slaba moć je genjutsu u kojem je Sasuke expert. Isto tako mislim da je od Akatsukia (osim Madare) bio naj jači Itachi, zbog istih razloga. Ako i ne gledamo genjutsu, Sasuke je u to vrijeme bio puno jači od Naruta. Jeste da je naruto dobio veliku snagu sa Sage modeom, ali mislim da je Sasuke možda čak jači. Možda, možda.

Jairaya je jak. Čak bi rekao da je jači od Orochia, ali Orochia su uvijek gurali ispred tako da nebig znao.

I dalje mislim da je Bee jači baš zbog toga što može kontrolirat Bijuu. Pa vidi samo kako je Naruto jak kad je tek na prvoj razini da kontrolira svoj Bijuu, a Bee ga savršeno kontrolira.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto Arena Empty Re: Naruto Arena

Fri May 11, 2012 7:01 pm
E da, jel tako da je Jiraiya bio uništio samo jednog Paina? Moj rođak tvrdi da je uništio dva...
@Sajber
Da li mi mislimo na isto razdoblje kod Sasukea? Ja mislim na ono PRIJE nego li je dobio Mangekyou, tj. onda kad je ubio Orochia i borio se protiv Itachia.Sasukeov genjutsu nije bio tako jak, već je mogao vidjeti kroz genjutsu i tako razbit Itachiev Tsukuyomi.A Pain bi jednostavno mogao radit Almighty Push i odgurat Sasukea, jedino da učini kirin, onda bi čak možda pobjedio Paina, ali inače, mislim da je bio slabiji :/
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Naruto Arena Empty Re: Naruto Arena

Fri May 11, 2012 8:12 pm
Novi fight. U starom kako veli poll Jiraiya pobjeđuje.
Jiraya VS Kakashi(ima novi sharingan)
Hmm. Ni ja ne znam tko bi pobjedio, bila bi teška borba?
Jiraya u početku nije u Sage Modu. Samo da kažem.
Tko će pobijediti.
Ja ne znam. Možda će biti izjednačeno? Razz
Jiraya ima više chakre.
trebali bi biti jednaki u taijutsu? o.O
Kakashijev sharingan predviđa poteze.
''Pamet''? Možda Kakashi.
Kakashi pobjeđuje u Genjutsuu.
Oba dvojica imaju jake jutsue, iako Kakashi pozna više jutsua zbog sharingana.
Poznajući Kakashia potruditi će se, tj. neće dopustiti Jiraiyi da uđe u Sage Mode, jer bi onda Jiraiya lako pobjedio, ili? Razz
Čak i da Jiraiya uđe u SM onda bi Kakashi mogao iskoristiti Eight Gates.
Mislim da bi Jiraiya mogao pobjediti, ali teško.
I Kakashi se može transforimirati u neku sexy curu ili nešš xD. I knoka Jiraiyu.



Lelou1524: komentar modifikovan dana: Sat May 12, 2012 7:24 am; prepravljeno ukupno 1 puta
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto Arena Empty Re: Naruto Arena

Fri May 11, 2012 8:56 pm
Editirao sam ti ja Anketu i mislim da sam krivo napisao ime Jiraye...
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Naruto Arena Empty Re: Naruto Arena

Sat May 12, 2012 7:18 am
Možeš staviti i izjednačeno u poll?
Anyway mislim da ljudi znajuu na koga mislim, od viška i ne boli glava Razz.
Sponsored content

Naruto Arena Empty Re: Naruto Arena

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu