AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

+14
Shogun
Japi
chibi
JezFrizuraMan
Prince Vegeta
SuperSaiyanVegeta
AlanViBritannia
~Death Ripper~
Lelou1524
Sasuke Uchiha
nyan-cat
audiosl4ve
Gamaran
sajber
18 posters
Go down
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 17 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Jul 02, 2015 9:52 pm
Uff. Ajde bar je održao riječ pa je bilo stvarno kratko i brzo gotovo. Da je fokus bio na Borutu, Shikamaruovom klincu, pa čak i Asuminoj kćeri ovo bi bilo 10 puta zanimljivije i bolje. I stvarno Kabuto? Ni da je napisao kako se izvukao iz one špilje ni ništa, samo je najednom tu i dobar je. A Sasukea neću ni komentirat, može napumpat Sakuru i ostavit ju da se sama brine o djetetu, a ne može ju poljubit na rastanku. A ovo s Karin je još gluplje, dam se kladit da je prvotna ideja bila da je Sarada Karinina jer su iste, al onda je promijenio mišljenje na pol puta.
Wishmaster
Wishmaster
Fresh Boarder
Fresh Boarder
Broj postova : 22
Reputation : 2
Pridružen : 2015-03-01
Godina : 29

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 17 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Jul 05, 2015 4:43 pm
Fileri me ubiše u pojam. Ne mogu da ih pređem i stignem do borbe protiv Madare.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 17 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Jul 26, 2015 8:23 pm
o majko mila ovo je postala tako retardirana trakavica kojoj nikad nece doci kraj...

[You must be registered and logged in to see this link.]
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 17 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Jul 26, 2015 9:51 pm
Ah, neda se Kishimoto.

Ali evo taman sam sad pogledo The Last film i ufff. Dobar je film, mada mi negativac nije ništ posebno i ona sranja s očima su malo bezveze. Ali sve u svemu super je film i skoro mi došlo da zaplačem kad su se vjenčali na kraju. I pohvala je što je Sasuke bio u filmu svega dvije minute, ako i tolko. Ali činimi se da će u idućem bit malo više pošto je u traileru treniro Bolta.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 17 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Oct 02, 2015 4:18 pm
Ah, ovak ionak nema prometa tu: [You must be registered and logged in to see this link.]

Hmm, ne znam kak mi je ovo promaklo, ali uglavnom - počelo je. Nemojte da vas zbuni ovaj oneshot, dam se kladit da će se iz tog izrodit još nastavaka.

EDIT (nakon pročitanog): Sva sreća pa je 9 stranica jer je užasno. Jedina svrha ovog je reklama za film, a i to je odrađeno očajno. Stvarno Kishimoto ostavi tog Naruta više na miru jer i da ga sad ostavi ne bi bila dostojanstvena smrt (to bi bilo eventualno pred nekih 2 godine). Užas šta radi od tog Naruta, a ja još veća budala pa čitam sve novo šta napravi. lol!
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 17 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Oct 02, 2015 8:20 pm
Wat? Zar opet novi nastavak? Više je i bogu dosadan s time xD
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 17 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sat Oct 03, 2015 10:51 am
Ma i bogu i vragu. A bilo je za očekivat kad ide Boruto film.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 17 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Mon Oct 05, 2015 9:05 pm
Ma sumnjam da će i ovo imat više od 10ak chaptera Wink
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 17 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Mon Nov 30, 2015 6:39 pm
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ne mogu reć da ovo nije bilo očekivano, ali kvragu još nisu ni završili anime.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 17 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Mon Nov 30, 2015 7:31 pm
sami sebe u grob tjeraju. Ali uvijek ce biti budala kaj ce to gledati nazalost...
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 17 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Dec 04, 2015 12:56 am
Ma već se Kishi potjero u grob odavno. Toliko o tome da će se odmorit od Naruta. A šta je najgore sigurno ću bacit oko na to. Crying or Very sad

A s druge strane novi Ulitmate Ninja Storm izgleda jako obećavajuće.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 17 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Dec 04, 2015 10:02 pm
Meh, neka se djeca vesele Smile
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 17 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Mon Mar 14, 2016 7:04 pm
Hahahaha, danas sam tek skužio da se Lee-jev sin zove Metal Lee. Šta će onda iduća generacija bit Jazz Lee?
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 17 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Tue Jun 07, 2016 8:24 pm
E da, krenula je nova Boruto manga. Kishi je kao nadgleda i daje zeleno svjetlo, a crta i piše neki drugi frajer. I proćito sam dva chaptera i na tom će ostat jer je crtež apsolutno drukčiji od Naruta. Nije da je loš crtež, al je nekako čudno gledat takav crtež u Naruto mangi, izgleda prerealno - ko neka shoujo manga. I većina likova je neprepoznatljiva, npr. Sasuke, Hinata izgleda ko da ima 12 godina i valjda je izgubila sise pri porodu... A i vrijeme je da pustim Naruta da počiva u miru.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 17 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Jun 09, 2016 10:21 pm
Nisam dugo gledao naruto. Al pogledaću crtiće reda radi. A nedamise ništa čitati. Postaje ko marvel ili dc lol
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 17 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Jun 10, 2016 6:37 pm
Joj, nemoj da počnem o Boruto mangi. Ko prvo, crtež je užas. Sasuke izgleda ko Snape, a Sakura ko lutka iz horor filmova. Radnja zasad samo prati Boruto film, ali ako budu išli po onom flashforwardu na početku, onda je to takvo sranje.
Spoiler:
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 17 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Wed Sep 28, 2016 11:24 pm
Evo konačno pogledao Boruto film. I mogu reć da sam zadovoljan i da mi je to ok kraj Naruta, onu Boruto mangu nisam ni pogledo otkad sam je ostavio nakon drugog chaptera. Jedino malo ne kužim zašto je Naruto toliko zapostavio familiju otkad je Hokage, jasno ima puno posla, al bar je Naruto uvijek bio najnesebičniji i gledo na druge, a ne sebe. Ali sve u svemu dobar crtić koji me opet podsjetio da je Naruto gotov. Crying or Very sad
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 17 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Sep 29, 2016 1:46 pm
Šta nije da sad opet izlazi neki novi nastavak? ili nešto slično...
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 17 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Sep 29, 2016 3:23 pm
A osim onih nekih knjiga o Itachiju i šta ja znam, za sad samo kolko ja znam izlazi ona nova manga o Borutu koja je katastrofa (barem vizualno). A vjerojatno će i ona dobit crtić, i to mislim da bi mogla dobit neovisno o duljini trajanja. Nažalost Naruto donosi previše novaca i muzu ga kolko god ide makar je presušio pred jedno 3 godine.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 17 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Sep 29, 2016 9:47 pm
Presušio je on odavno.
Dugo već nisam gledao. Valjda mi se nakupilo nekih 100-150 epizoda, iako su valjda 100 od tih 150 fileri Very Happy

Pogledaću boruta, ali čisto sumnjam da ću čitati ikakve stripove. Nisam pročitao ni ovo što je sada izašlo.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 17 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Sep 29, 2016 11:21 pm
Borutu se crtež malo popravio u najnovijem chapteru, ali i dalje nije najbolje, jedino je Sasketu friz nešto bolji. I način na koji crta Saradu je jako uznemirujuć.

Inače, danas je izašao specijal od dvije epizode s Narutovom i Sasukeovom borbom i moram reć da su to prilično dobro animirali. Koristili su stari OST i nisu pretjerali sa flashbackovima, ali naravno svima najdraža ljuljuačka se jednostavno morala opet pojavit Razz
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 17 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Wed Jan 18, 2017 9:50 pm
Uzeo i pogledao sve zaostatke sa ovime. Samo ću reći, Naruto dobio novu ruku a Gai ne može dobiti novu nogu, haha RIP GAI sensei, nisi toliko važan. Kishi ima talenata za manje prčice, ali ih ne znam povezat. Kaguya iz svemira i ostalo je totalno bezveze. Na kraju je ispalo da su svi van zemaljci ili šta već Very Happy Obito je među najboljim likovima. I manga se trebala za zvati kakashi ili obito, jer očito, oni imaju priču iza svega nego naruto i sasuke.
Baš me zanima dokle će ići taj naruto. A i boruto uskoro izlazi lol.
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 17 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Jan 19, 2017 12:07 am
Ehhh, ja počeh Naruto mangu (kad je već dovršena a i anime mi je bio simpa) i zasad letim kroz poglavlja koliko stignem (blizu 200. sam). Zasad mi je manga izvrsna (izgleda da imam "žicu" za shonene, možda zato što ih nisam puno gledala/čitala pa mi je sve "novo" i "wow") ali kako se bliži Narutova i Sasukeova borba, pribojavam se onoga što svi pričaju, da je kasnije manga sranje jer Kishi valjda nije znao kako to sve otegnuti a da zadrži smisao, što li.
A ništa, uživajmo dok traje...

Kasnije bi bio red gledati Shippuuden.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 17 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Jan 19, 2017 1:04 pm
Pa... imaš još dosta do dijela kad postane sranje Smile


Shouneni se brzo gledaju/čitaju. Ne možeš gledati neki 12 epizodni anime ko naruto ili one piece
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 17 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Jan 19, 2017 8:01 pm
Imaš još do sranja, zadnje dvije godine (ako ne i još malo) mange su bile sranja i izvlačenje priče iz guzice. Na početku je manga pokazivala jako velik potencijal koji je više manj iskorišten do negdje Pain-a. U principu se Narutu dogodio Dragon Ball Z, tj. potrajao je duže nego šta je trebao, ali DBZ je bar još i poslije Frieze bio dosta dobar i može mu se oprostit jer je bio prvi među velikima i ostali su trebali učit na njegovim greškama, a tu je Naruto podbacio užasno. Pogotovo kraj kad je u svakom drugom capteru bio novi jaki jutsu koji je ravno sve planine u krugu 100 km, i naravno prevelik fokus na Uchihe koji su relativno bezveze i nijedan nije toliko znimljiv kao Itachi. I opet, milijun Sharingana je samo najednom izletilo, a u početku je bilo jedva dva i to je bilo vrh vrhova. A opet, Byakugan je po meni bar 13 outa bolji od Sharingana. Naruta je ubio taj fokus na Sasukea jer je Kishi nije uopće okarakterizirao Sasukea kao neki lik kojeg bi bilo zanimljivo pratit, više-manje od početka Shippudden-a je Sasuke najgori lik ikad i svaku novu stranicu sam čekao da ga ubiju, ali nisam bio te sreće. A premali fokus na ostatak Konohe 11 je isto bio loš autorski potez jer su ti likovi bili puno zanimljiviji od Sasukea, prvenstveno Hinata, Lee, Neji...
Sponsored content

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 17 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu