AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strummer
Strummer
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 175
Reputation : 4
Pridružen : 2013-12-06
20131206
Naruto Planet je novoosnovani balkanski Naruto fan site koji ima kao cilj skupljanje Naruto fanova sa Balkana na jednu stranicu. Na stranici će kroz nekoliko dana biti postavljan zanimljiv sadržaj i svakako se isplati posjetiti.

Link


Strummer: komentar modifikovan dana: Mon Jan 27, 2014 10:38 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Share this post on:reddit

Komentari

Strummer
Sat Jan 11, 2014 8:16 pmStrummer
Hahaha ok... U SMF-u mi je nešto draže i jednostavnije radit, ali ovo sada je forum tek 20 % urađen. Znaš i sam kako je uređivanje foruma, svaka sitnica je važna xD
sajber
Sat Jan 11, 2014 8:17 pmsajber
Znam, haha
Akai
Sun Jan 12, 2014 3:17 pmAkai
Naruto Planet - Page 2 WeeiFsI

centrirajte banner Smile
Strummer
Sun Jan 12, 2014 10:46 pmStrummer
Wow, čudno. Meni header ide preko cijeloga, uopće nema ovog plavog.
sajber
Sun Jan 12, 2014 10:49 pmsajber
Zato što imaš mali, kockasti monitor.
Strummer
Sun Jan 12, 2014 11:01 pmStrummer
Haha, da. Mislim da bih sad trebalo bit OK, ako može netko da provjeri pa da mi kaže. Sad sam stavio wrapper da je u pixelima iste dimenzije kao header, prije je bilo u postotcima.
sajber
Wed Jan 15, 2014 11:06 pmsajber
Ne radi forum?
Strummer
Thu Jan 16, 2014 4:33 pmStrummer
Da, ne znam ni ja koji je bog ovom awardspaceu. Iz čista razloga mi ga skinu. Pas mater. Sad će da me vide.
Strummer
Fri Jan 17, 2014 5:09 amStrummer
Evo ga, forum je nazad!
Strummer
Sun Jan 19, 2014 10:27 amStrummer
Update 19.1.2014

- Modificiran je prostor za brzi odgovor, sad se na njemu nalaze BBC ikone, smajlići itd.
- Forum optimiziran za tražilice.
- Dodan Member Info ispod navigacijske trake. Tu vam je vidljiv avatar, možete vidjeti sveukupan broj poruka, nove postove od zadnje posjete, nove odgovore na postove, ukupno vrijeme provedeno na forumu i točan datum i sat.
- Dodan login ispod navigacijske trake (za prijavljene korisnike tu se nalazi member info)
- Dodan Novosti bar gdje će se prikazivati najnovija epizoda, sa linkom na stream i predstojeća epizoda.
- Dodan board Forumske igre.
- Dodan "Reputacija" sistem. Korisnici će jedni drugima moći dizati i spuštati reputaciju.
Strummer
Sun Jan 19, 2014 11:20 amStrummer
Forum je trenutno nedostupan jer ga upgradamo na SMF 2 verziju Smile Najvjerojatnije će forum bit nazad nekad večeras sa nadam se ljepšom i zanimljivijom temom Very Happy
Strummer
Sun Jan 19, 2014 1:28 pmStrummer
Forum je upgradan Very Happy Postavljena je dosta zanimljivija tema, samo što na njoj ima još puno posla xD
sajber
Sun Jan 19, 2014 2:13 pmsajber
Imaš tako lijepih skinova za SMF, a ti su uzeo ovaj neki... za WOW i sl.
Strummer
Sun Jan 19, 2014 11:11 pmStrummer
Nema baš konkretnih skinova za SMF, svi su manje više kičasti. PhpBB 3 ima lijepe skinove.

A inače za dobru temu se valja potruditi. Naruto base ima nenadjebivu temu.
Strummer
Thu Jan 23, 2014 8:52 pmStrummer
Zbog idiotskog hosta nam je pol postova nestalo pri upgradanju na novu verziju >.< super

edit: dobro je sad, popravio sam  Laughing 
Strummer
Fri Jan 24, 2014 12:11 amStrummer
I eto, konačno smo instalirali neki mali portal xD Fino mi izgleda za sad Razz
Strummer
Mon Jan 27, 2014 10:47 pmStrummer
Update!

- Maximalna veličina avatara sada potpuno ovisi o vama!
- U profilu sada imate user field imena Najdraži Naruto lik.
- Dodani novi smajlići koji se mogu vidjeti klikom na [više] u obrascu.
- Dodan spoiler kod.
Strummer
Wed Jan 29, 2014 2:15 amStrummer
Službeno zatvaram forum (uskoro otvaram novi naruto rp forum, na engleskom, na forumotionu.)

Razlog je ovaj faking hoster koji mi ne dopušta da tri slike zaredom postam omfg -.- Downtime je 50% -.-
sajber
Wed Jan 29, 2014 11:25 amsajber
To će ti biti 3. forum u mjesec dana Razz
Strummer
Wed Jan 29, 2014 3:54 pmStrummer
Ma ne isplati se više ništa ni otvarat jebiga.
sajber
Wed Jan 29, 2014 4:51 pmsajber
Nikad se nije ni isplatilo, jebiga.
Sponsored content
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu