AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tema o psihologiji i životu

+14
WooddieBone
son goten
audiosl4ve
smegmarta
chibi
Strummer
sajber
Strukla
Kaio- Goku
Aladin
SuperSaiyanVegeta
Lelou1524
Prince Vegeta
Sasuke Uchiha
18 posters
Go down
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Tema o psihologiji i životu - Page 4 Empty Re: Tema o psihologiji i životu

Tue Jul 08, 2014 8:04 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
Joj daj molim te Ancient Aliens. To nisam nikad pratio, nešto sam malo pogledao izvan konteksta, ali čim vidim da je neka emisija na History chanelu padne mi mrak na oči. Ono malo što sam vidio kod prijatelja koji ima kablovsku mi je bilo dosta. A Ancient Aliensi su isto više-manje glupost koja se temelji na nekoj pseudoznnosti i pseudopovijesti. Sad ćemo još počet prihvaćat teoriju kreacionizma kao jedinu pravu teoriju.

A ne možeš ti sad najednom tvrdit da se svemir ne širi. Zašto bi to bila glupost? I ne postoji točka širenja jer se svemir širi kao cjelina. Opet, nisam previše o tome čitao i ne znam, ali vjerojatno ne postoji puno dokaza o tome da se svemir širi, ali je opće prihvaćena teorija koja se temelji na godinama proučavanja zvijezda i ostalih svemirskih tijela. Ne možeš ti sad najednom reći da je to glupost kad nemaš apsolutno nikakvog iskustva na tom polju znanosti. I druga stvar nama je i dalje teško pojmiti da je svemir beskonačan i da se širi i samim time će postat još više beskonačan. A ako ti je lakše zamisli svemir kao balon koji se napuhuje, a ne kao ravninu, jer svemir nije ravnina i lakše je zamisliti širenje svemira na primjeru balona.

I zadnje Dopplerov efekt je dokazan i više nego nekoliko puta. I to je prvi put bilo na nekoj željezničkoj stanici sa kondukterom koji je stajao na stanici i vlakom koji je kretao iz stanice ili nešto tako. I šta ti pričaš da ne znamo ništa o zvuku i slici? Možda mi na forumu ne, ali znanstvenici koji se time bave znaju. Zvuk je koliko sam ja u to upućen titranje zračnih valova koje uzrokuju promjenu tlaka i tako čujemo. I zbog toga u vakuumu nema zvuka jer nema tlaka zraka. A što se tiče slike, valljda si mislio na vid, postoje istraživanja koja prikazuju kako fukcioniraju oči. I ako se sve to temelji na teoriji kako onda točno znamo koja je brzina svjetlosti i zvuka? I sam sam iz Inženjerskih materijala radio neke pokuse na betonu i mislim da smo testirali i brzinu zvuka il nešto tako, ne sjećam se više bilo je to pred dvije godine tako da je to daleko od samo teorije.

Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Tema o psihologiji i životu - Page 4 Empty Re: Tema o psihologiji i životu

Tue Jul 08, 2014 8:32 pm
chibi23 (citat):Sad ćemo još počet prihvaćat teoriju kreacionizma kao jedinu pravu teoriju.

Stvarno me živcira kad ljudi počnu govorit kako fizičke teorije nisu moguće jer se suprotstavljaju Bibliji. Ne znam odakle im to jer su nas na vjeronauku uvijek učili da je Biblija simbolička i govori zašto je svemir stvoren, a znanost nam govori kako. Pogotovo zato što je teoriju velikog praska prvi predložio belgijski svećenik -.-
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Tema o psihologiji i životu - Page 4 Empty Re: Tema o psihologiji i životu

Tue Jul 08, 2014 8:51 pm
Jebemti, sad sam 10 min pisao da bi onda Prince Vegeta napisao i onda mi se izbrisao cijeli tekst jer je u međuvremenu došao novi post na temu. Sad više nemam živaca, napisat ću sutra.
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Tema o psihologiji i životu - Page 4 Empty Re: Tema o psihologiji i životu

Tue Jul 08, 2014 9:36 pm
uživam čitajući ovo vaše više nego neku knjigu (recimo harry potter knjigu koju sam nabavio, ali je užasno dosadna). ._.
dobri komentari djeco, nastavite samo tako.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Tema o psihologiji i životu - Page 4 Empty Re: Tema o psihologiji i životu

Tue Jul 08, 2014 10:37 pm
Dobro Sasuke pričekat ćemo tvoj komentar.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Tema o psihologiji i životu - Page 4 Empty Re: Tema o psihologiji i životu

Wed Jul 09, 2014 12:00 pm
samo vi raspravljajte, mene ne zanimaju zivotne teme. Neka chibi drzi tu red Smile
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Tema o psihologiji i životu - Page 4 Empty Re: Tema o psihologiji i životu

Wed Jul 09, 2014 2:38 pm
Dakle ovako, slažem se da je Ancient Aliens čista glupost. No pređimo na stvar.

Ja smatram da je univerzum dio još večeg univerzuma ili nečeg drugog samo još večeg. To je logično zato što je sve u svemiru posloženo po veličini, od atoma, do čovjeka, od čovjeka do Zemlje, od Zemlje do galaskije, od galaksije do svemira. Onda je logično i da postoji nešto veće od svemira pa nema logike da se svemir širi u nepoznato. Znanstvenici su pomoću zvijezda dokazali da se svemir širi, jer kao prije 1000 godina zvijezde nisu bile široke i dalje na nebu kao sada. No to je krivo jer je jakoća svjetlosti jednaka bliskoj zvijezdi i daljoj zvijezdi, bliskoj galaksiji i daljoj galaksiji. Pričao sam o tome s profesoricom iz fizike i ona isto tvrdi da se svemir možda uopče ne širi radi toga. Evo našao sam i na internetu to: http://www.sci-news.com/astronomy/science-universe-not-expanding-01940.html
I drago mi je što si svemir predstavio kao balon, zato jer što se dogodi kad se balon prenapuhne? Pukne. Mora i svemiru negdje doć kraj jer sve ima svoj početak i kraj.

I sad na znanstvenike. Znanstvenik može najviše 50% potvrditi da je to što je otkrio istina. Zato se to i zovu teorijski radovi. Mogu i ja predstavit teoriju da je Zemlja zapravo keks,a svemir kutija za kekse i nitko mi to ne može potvrdit niti opovrgnut. No sve se vraća na vjerovanje, spomenuo si kreacionizam. Pa vidiš, znanost i kreacionizam su sličniji no što misliš. Čak je Einstein rekao da bez vjere nema znanosti i da bez znanosti nema vjere. Jer se oba dvoje temlje na vjerovanju. Znanstvenik vjeruje da je ono što je otkrio istina, kreacionist vjeruje u pročitanu priču ili metaforu iz te priče. Jedno bez drugoga ne mogu.
Ja iskreno nisam ni za znanstvenike ni za kreacioniste već za ljude.

I ne, ne znamo o slici i zvuku najvažnije, zašto vidimo i zašto čujemo. Znamo kako slika i zvuk nastaju ali to je zapravo nebitno. Ako imaš pušku, ne pitaš kako je nastala nego kako je koristit.
I to pitanje zašto vidimo i zašto čujemo se opet vraća na pitanje zašto postojimo i koji je smisao života. Da pitam 20 znanstvenika odkud je došla vodu na Zemlju, dobio bih 20 apsurdnih odgovora.
Isto tako da ga pitam zašto vidimo i zašto čujem. Ponavljam, nisam ni za znanost ni za kreacionizam već za ljude.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Tema o psihologiji i životu - Page 4 Empty Re: Tema o psihologiji i životu

Wed Jul 09, 2014 3:30 pm
Sasuke Uchiha (citat):Znanstvenici su pomoću zvijezda dokazali da se svemir širi, jer kao prije 1000 godina zvijezde nisu bile široke i dalje na nebu kao sada. No to je krivo jer je jakoća svjetlosti jednaka bliskoj zvijezdi i daljoj zvijezdi, bliskoj galaksiji i daljoj galaksiji.

Odakle ti to da je jakoća svjetlosti jednaka? Zvijezde imaju različitu jakoću svjetlosti. Razlikujemo prividnu magnitudu (koliko sjajna se zvijezda čini sa Zemlje) i luminoznost (koliko energije zvijezda emitira). Jakoća svjetlosti među zvijezdama ne može biti jednaka jer bi onda Sunce bilo jednako jako kao i bilo koja druga zvijezda.
I ne, znanstvenici nisu dokazali da se svemir širi jer su zvijezde prije 1000 godina bile bliže. Edwin Hubble je promatrao crveni pomak kod zvijezda, što je promjena u njihovoj valnoj duljini, i primijetio da dalje zvijezde jače izražavaju taj pomak što znači da se brže udaljavaju od onih bližih. Čim nešto iskazuje crveni pomak znači da se udaljava, a što je jači to se brže udaljava.

EDIT: U vezi s vodom na Zemlji, za to otkud je došla ima nekoliko vjerojatnih teorija: http://en.wikipedia.org/wiki/Origin_of_water_on_Earth
Drugo pitanje je zašto je na Zemlji toliko vode, pogotovo zato što je voda nužna u metabolizmu svih organizama.
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Tema o psihologiji i životu - Page 4 Empty Re: Tema o psihologiji i životu

Wed Jul 09, 2014 3:51 pm
Deep shit ._.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Tema o psihologiji i životu - Page 4 Empty Re: Tema o psihologiji i životu

Wed Jul 09, 2014 4:05 pm
To da su je kometi donijeli na Zemlju je stara priča koja nema smisla. Kometi i meteoriti bi se užarili pri ulasku u atmosferu po ko zna kojoj brzini. Čak i da taj komet ili meteorit sadrži vodu u sebi, ona bi isparila pri tolikoj vrućini. Za ove neke ostale čak i prvi put čujem, za neke ne, ali još ni jedna teorija nije dobro provjerena.
Usput, sam si sebi rekao odgovor na pitanje. Toliko je vode na Zemlji jer je nužna za sve organizme na njoj.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Tema o psihologiji i životu - Page 4 Empty Re: Tema o psihologiji i životu

Wed Jul 09, 2014 4:25 pm
Mislim da se tu htjelo reć da su meteori u sebi imali neke atome pa je reakcija pri sudaru uzrokovala nastanak vode. Meni nekako najviše smisla ima ovo prvo da je nastala hlađenjem Zemlje. Teško je provjerit ove teorije jer je nemoguće simulirat uvjete kakvi su onda bili na Zemlji.
Kao što sam rekao, različita pitanja su otkud i zašto je na Zemlji toliko vode. Otkud ne možemo znati, a zašto sam već prije spomenuo da možemo gledati na antropski princip.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Tema o psihologiji i životu - Page 4 Empty Re: Tema o psihologiji i životu

Wed Jul 09, 2014 7:20 pm
Nisam pročitao linkove jer mi se stvarno neda, dosta sam učio danas.

To su sad isto spekulacije da je svemir dio nečeg još većeg. Kao prvo i osnovno problem je percepcije pojma beskonačnosti. Tebi je jednostavno, a i meni, teško pojmiti da je svemir beskonačan prostor koji se još k tome širi. Općenito je ljudima teško steć pojam o nečem što je beskonačno. I zašto bi sve moralo imat početak i kraj? Ima beskonačno mnogo brojeva. A što se tiče puknuća balona, to je bila samo usporedba jer je balon konačan i točno je određeno koliki pritisak može podnijeti. A za svemir se ne zna da postoji neka granica do koje se može proširiti jer je ipak beskonačan.

I tu se slažem sa Prince Vegetom da jakoće svjetlosti zvijezda ne mogu biti jednake, bar po nekom mom razmišljanju. Jakoća svjetlosti je sigurno povezana i s toplinom koju zvijezda emitira i da sve zvijezde imaju jednake jakoće svjetlosti, a to bi značilo i da emitiraju jednake količine topline, Sunce bi ubilo život na Zemlji prije njegovog nastanka.

Mislim da znanstvenici imaju dovoljno podataka i istraživanja i teoretskih i praktičnih o zvuku i svjetlu. Još je Einstein, kad ga već spominješ, otkrio da je svjetlost val i da se ponaša kao čestica u isto vrijeme. Naravno,istraživanja se sigurno i dalje provode. Tako da mislim da nisi u pravu što se tiče zvuka i svjetla jer se o njima zna stvarno puno.

I nemoj molim te branit kreacionizam. Kreacionizam je najgluplja izmišljotina u povijesti znanosti. Pogledaj samo debatu na youtubu Bill Nye vs Kevin Ham i vidjet će da su kreacionisti pseudoznanstvenici koji očito nisu uspjeli u pravoj znanosti pa su izmislili novu granu znanosti da mogu uspjeti. I činjenica koja sve govori o kreacionistima je ta da im je glavni, ili čak jedini, izvor svih informacija i istraživanja Biblija, vjerojatno neka engleska verzija (možda one king James il kak se već zove). A svi znaju da je Biblija nastala više-manje kao neka usmena predaja i kasnije je napisano 579 različitih verzija. I malo iz prje spomenute debate što mi je ostalo u sjećanju je dok je Bill Nye govorio o evoluciji i da su ljudi kao i životinje nastali od zejadničkog pretka, Ham je rekao da kreacionisti ne vjeruju u evolucijsko drvo (u nedostatku boljeg opisa) nego u voćnjak. I po njemu je bog stvorio nekoliko osnovnih vrsta životinja (pas, mačka, ptica,riba...) koje su se tokom godina prilagodile uvjetima života i promijenile u više različitih podgrupa što je mene odmah asociralo na evoluciju, a kreacionisti ne vjeruju u evoluciju. Daleko od toga da znanost i vjera ne mogu postojati i funkcionirati zajedno, ali jednostavno kreacionizam je glupost. A s druge strane da nema vjere tko zna dokle bi znanost dogurala, jer su u srednjem vijeku masovno ubijali i spaljivali ljude koji su doprinosili i radili na razvoju znanosti i znanstvenih istraživanja i to iz razloga jer su bogohulnici. I mislim da bi znanstvenici preživjeli bez kreacionista.

Sasuke Uchiha (citat): Mogu i ja predstavit teoriju da je Zemlja zapravo keks,a svemir kutija za kekse i nitko mi to ne može potvrdit niti opovrgnut.

To ti misliš. Da to napraviš ismijali bi te i opovrgnuli tu tvoju teoriju prije nego što uopće shvatiš što se događa.

Sasuke Uchiha (citat): To da su je kometi donijeli na Zemlju je stara priča koja nema smisla. Kometi i meteoriti bi se užarili pri ulasku u atmosferu po ko zna kojoj brzini. Čak i da taj komet ili meteorit sadrži vodu u sebi, ona bi isparila pri tolikoj vrućini.

Opet pogledaj što ti kaže Prince Vegeta. Postoje i atomi koji su mogli izazvat reakciju možda ne nužno pri udaru, ali tokom godina sigurno. Jer je sigurno ne mala vjerojatnost da su atomi (možda ne svi, ali neki) na kometu bili različiti od atoma koji su postojali na Zemlji i baš su ti atomi s kometa bili potrebni da se stvore molekule vode.

Sasuke Uchiha (citat): Znanstvenik može najviše 50% potvrditi da je to što je otkrio istina.

Gdje si to našao? Kad se otkrije nešto ili radi neki pokus i dobiju se rezultati, to se ponavlja još barem nekoliko puta, ako ne i nekoliko stotina puta i uspoređuju se rezultati. I onda se vidi koja je vrijednost najčešća. Kao kod testiranja tlačne čvrstoće zemlje - uzme se nekoliko uzoraka istih dimenzija s istog zemljišta i testiraju se u istim uvjetima. Pa čak i beton za gradnju zgrada se mora prije ugradnje testirati na više uzoraka da se vidi zadovoljava li određene granice čvrstoće. Tako da se znanstvenici dobro osiguraju s ponavljanjem istog pokusa ili otkrića dok ne dobiju iste rezultate.

Možemo se mi sad svađat tjedan dana i na kraju nitko neće pobijedit.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Tema o psihologiji i životu - Page 4 Empty Re: Tema o psihologiji i životu

Wed Jul 09, 2014 7:30 pm
Iskreno, nisam pročitao nego jednu trećinu toga što si napiso ali vidim da si napiso da branim kreacionizam i tu sam se nasmijao lol. Ne branim ga uopće, samo kažem da su kreacionizam i znanost povezani a ti to očito ne prihvačaš. Ugl. mišljenja nam se razlikuju i to je skroz u redu. Ako me nešto forum naučio, to je da je uzaludno pričat ovako bezvez u nedogled. Ako imate kakvu drugu stvar na ovu temu za reć, počnite pa da o nečem drugom pričamo.

Zapravo znaš što, za mene su trenutno i znanost i kreacionizam glupost jer ima većih problema na Zemlji nego izvan nje. Riješavajmo prvo ljudske probleme, a onda druge probleme.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Tema o psihologiji i životu - Page 4 Empty Re: Tema o psihologiji i životu

Wed Jul 09, 2014 8:42 pm
Jesu povezani su znanost i kreacionizam, jer je kreacionizam isto znanost. Ima puno znanstvenika koji su kreacionisti. Ali kakvog smisla ima znanost koja se temelji na Bibliji?

Ljudski problemi. Ljudski problemi su daleko od nekog trajnog rješenja. A tt ti opet dolaze znanstvenici koji su svojim istraživanjima pridonijeli i rješavanju i stvaranju novih problema. Ljudi nikad neće funkcionirat kao rasa i u miru ili bit bez ratova. Ne, mi smo pretvrdoglavi i preljubomorni za takvo nešto i uvijek se nađe način da se zarati s nekim zbog bilo kakve pizdarije. Nekad stvarno mislim da je jedini mogući scenarij u kojem bi se ljudi ujedinili taj da nas napadnu vanzemaljci. Jer bi svi branili Zemlju kao naš dom i naravno jer smo pretvrdoglavi da bi samo stajali na miru i pustili da nas ubiju. Zato mi je Falling Skies dobra serija. Ali opet s druge strane sve i da pobijedimo vanzemaljce ujedinjeni (u tom hipotetskom scenariju) opet bi zaratili jedni protiv drugih nakon nekog određenog vremena. Jer jedino što je konstantno kroz povijest je rat.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Tema o psihologiji i životu - Page 4 Empty Re: Tema o psihologiji i životu

Wed Jul 09, 2014 9:19 pm
Mir uopče ne postoji, pitam ja profesoricu a što je to mir, kaže ona meni "razdoblje bez ratova". Na što je defincija mira spala. Možda bi i bilo dobro da nas neki mali zeleni napadnu, možda bi se fakat branili ujedinjeni, ali opet bi netko našao korist i od toga. Već vidim Ruse kako se potajno dogovaraju s malim zelenima i kako nas izdaju. Ali nekad mi dođe da sve pošaljem u neku stvar pa nek se svi zarate nek se poubijaju pa će možda bit na kraju bolje. No ja ipak mislim da mi kao rasa trebamo počet ispočetka jer je došlo do deevolucije u evoluciji. Umjesto da postajemo pametniji i sve to, postajemo gluplji radi medija, političara, interneta i svega toga. Treba sve to bit uništeno i počet opet od ne kamenog, ali metalnog doba. Ionako bih volio vidjeti kako bi današnji ljudi radili u takvim uvjetima.
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Tema o psihologiji i životu - Page 4 Empty Re: Tema o psihologiji i životu

Wed Jul 09, 2014 11:05 pm
Čuo sam za neku teoriju.
Illuminati ili štogod, planiraju da izvedu neku vrstu vanzemljaskog napada (dovraga, nemogu se sjetiti dobre riječi, ali nije napad). Poubijati tamo par milijuna.
I tako zavladati svijetom, javno.
Neda mi se pisat... Oh Bože...
EDIT
Oke, da mi se pisati. Ako netko nije upoznat s tom teorijom.
Navodno se namjerno proizovode filmovi gdje alieni baš ono sjebu svijet i onda na kraju valada spasi svijet pokušavajući isprati mozak. I onda ugl. se tako priprema za vrijeme kada će ovi gore spomenuti poslati svoje vanzemljaske letjelice i razoriti svijet tako da je čovječanstvu jedina nada spas od ovih gore. I onda će oni spasiti svijeti i zavladiti svijetom i bum. I još nešto što sam čuo 99% ufoa na Zemlji su zapravo sa Zemlje, a 1% tamo negdje daleko daleko.
Ali sada koliko je ovo točno nebi znao. Gledao sam neku seriju pa su na kraju bile neke glasine da je ta serija napravljena sa strane iluminata pa nemam ti ja pojma. Neki tamo islamisti radili to čudo, the arrivals
._.
Ali da slažem se s vama dvojicom oko ljudi. Čudna vrsta.
Humans...
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Tema o psihologiji i životu - Page 4 Empty Re: Tema o psihologiji i životu

Wed Jul 09, 2014 11:55 pm
Ah, Iluminati. Prvo šta svakom padne na pamet kad se nešt čudno dogodi ili zataška, oni su iza svega. Nekad sam baš volio teorije zavjere i bile su mi jako zanimljive, ali onda je došao Assassin's Creed i internet. A internet je posebno poludio za teorijama zavjere i skupinom ljudi koji upravljaju cijelim svijetom. I odonda su mi teorije zavjere samo meh. A pogotovo su mi postale jadne kad su ljudi koji tad nisu imali pojma o Masonima, Iluminatima i bilo kojim drugim organizacijama ili teorijama zavjera poludili a tim. A do tad su znali samo za PES 2004 ili Need for Speed Underground 2 (i naravno bio im je milijun puta bolji od Undergrounda 1 jer je imao grad) i najednom samo čitaju knjige o teorijama zavjere, gledaju neke dokumentarce, a prije kad bih im nešto takvo spomenuo samo su odmahuli glavom. I odonda me toerije zavjere toliko ne zanimaju.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Tema o psihologiji i životu - Page 4 Empty Re: Tema o psihologiji i životu

Thu Jul 10, 2014 1:02 am
Lelou1524 (citat):Illuminati ili štogod, planiraju da izvedu neku vrstu vanzemljaskog napada (dovraga, nemogu se sjetiti dobre riječi, ali nije napad).

Invazija?

Mislim da mi je najdraža teorija zavjere o NLO-ima da su to zapravo zemaljski brodovi iz budućnosti koji su putovali kroz vrijeme.
Ljudi su toliko poludili za Iluminatima da sam danas vidio na Facebooku da su oni razlog zašto je Njemačka pobijedila 1:7. Ne znam ni je li ih itko još uvijek shvaća ozbiljno. Mislim da čak ima ljudi koji ih spominju bez da znaju o čemu govore, samo kopiraju viceve koje su čuli  Mah
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Tema o psihologiji i životu - Page 4 Empty Re: Tema o psihologiji i životu

Thu Jul 10, 2014 2:44 pm
Illuminati su priče za malu djecu. Iako danas postoje ljudi koje bi mogli nazivati illuminatima, a to su političari, bankari i židovi koji zapravo kontroliraju svijet. Ali sve te teorije zavjere su glupost. Ali kako sam se neki dan iznervirao kad sam na youtubeu našao videe o metal bendovima, da su oni sotonistički illuminati bla bla bla samo su srali nešto bezveze. Dakle u pozadinu su stavili onu neku creepy glazbu kao da je horor film i samo ponavljaju jedno te isto, bend ima pentagram na majici, to su illuminati koji žele zavladati svijetom bla bla bla. Imaju 3 videa, stavit ću samo 1 ovdje, ako želite gledat ostali ima na youtubeu.

Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Tema o psihologiji i životu - Page 4 Empty Re: Tema o psihologiji i životu

Thu Jul 10, 2014 7:16 pm
Pogledao sam 2 minute, dalje nisam mogao.
Ženska mi frenda zaustavila negdje i počela mu pričati o iluminatima i o metalu i rocku kao neka sotonska posla.
Meni on priča, ja gledam.
Razumio bi da je spomenula pop, ajd razumio bi to. Ali rock i metal. ._.
Wat is wrong with you pipl.
Rock i metal ftw.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Tema o psihologiji i životu - Page 4 Empty Re: Tema o psihologiji i životu

Thu Jul 10, 2014 8:15 pm
Ali pogledaj ovog lika, napravio je response na te videe, lik je urnebesan XD
Inače pratim tog lika, radi recenzije metal albuma i slične stvari, ali ovo je predobro napravio.

Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Tema o psihologiji i životu - Page 4 Empty Re: Tema o psihologiji i životu

Wed Jul 16, 2014 2:23 pm
Jučer ja na facebooku gledam nešto bezveze i naletim na priču o momku kojeg je neki drugi tip prebio, svezao za stup, izbo nožem i ostao je invalid. Kao, dogovorili su se da će se potuč jer je taj što je osto invalid bio s curom od tog luđaka bolesnog što ga je prebio, ali kad su oni prekinuli već. I sad jadan dečko osto inavlid,a  ovaj se još niti ne kaje za to što je učinio, luđak jebeni bolesni. Popizdio sam bio. U kakvom to jebenom užansom svijetu živimo kad takvog luđaka puštaju na ulicu i neće ga strpat u dom? Ma baš super.
Zbilja mi je žao tog lika, ima ga na facebooku, dodah ga kao prijatelja, Mateo Novak se zove pa da se sami uvjerite. Ovo je stvarno sramota...
son goten
son goten
Gold Boarder
Gold Boarder
Broj postova : 237
Reputation : 3
Pridružen : 2012-02-03
Godina : 27

Tema o psihologiji i životu - Page 4 Empty Re: Tema o psihologiji i životu

Wed Jul 16, 2014 5:37 pm
Sasuke Uchiha (citat):Jučer ja na facebooku gledam nešto bezveze i naletim na priču o momku kojeg je neki drugi tip prebio, svezao za stup, izbo nožem i ostao je invalid. Kao, dogovorili su se da će se potuč jer je taj što je osto invalid bio s curom od tog luđaka bolesnog što ga je prebio, ali kad su oni prekinuli već. I sad jadan dečko osto inavlid,a  ovaj se još niti ne kaje za to što je učinio, luđak jebeni bolesni. Popizdio sam bio. U kakvom to jebenom užansom svijetu živimo kad takvog luđaka puštaju na ulicu i neće ga strpat u dom? Ma baš super.
Zbilja mi je žao tog lika, ima ga na facebooku, dodah ga kao prijatelja, Mateo Novak se zove pa da se sami uvjerite. Ovo je stvarno sramota...
zbog ovih stvari volio bi da mogu biti kao goku pa da upotrijebim instant transmission i odem tamo i polomim tom liku koji je od njega napravio invalida par kostiju,odvratno.
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Tema o psihologiji i životu - Page 4 Empty Re: Tema o psihologiji i životu

Sat Dec 13, 2014 5:28 am
Lelou1524 (citat):Woddie. Hitler je bio loš primjer.
Hitler je dobra osoba.
Dobra haj malo sam pretjerao.
Nisam siguran dal štuje Sotonu, ali Sotona se krije iz onog u što god ona vjeruje.
Bez uvrede, al nešto mora postajati prije nego bude iza nečega Very Happy
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Tema o psihologiji i životu - Page 4 Empty Re: Tema o psihologiji i životu

Sat Dec 13, 2014 10:11 am
Naprotiv, učinio si mi dan, volim kad je netko u krivu. Smile
Sponsored content

Tema o psihologiji i životu - Page 4 Empty Re: Tema o psihologiji i životu

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu